Intră în cont

Câștigă premii tari pentru REÎNTÂLNIRI cu prietenii!

Câștigători Dacia Duster

MIHAI VICTOR POPESCU - SLATINA, OLT
Data extragerii: 13.07

MARIUS CRISAN - APAHIDA, CLUJ
Data extragerii: 7.08

GEANI STEFANITA FOTA - CRAIOVA
Data extragerii: 1.09

Caută-ți numele în lista câștigătorilor premiului de 3000 de lei să afli dacă ai câștigat.

Toată lista
  • Nume Oraș Data extragerii
  • Oana Lusiana Balan Craiova 2.07
  • ionut Georgel Ispas Baleni Romani 3.07
  • Victor Roibu Bucuresti 4.07
  • George Popa Tulucesti 5.07
  • Gabriela Patulea Movileni 6.07
  • VICTOR DROTAR TURULUNG VII 7.07
  • STEFAN CIOBANU BUCURESTI 8.07
  • Ionut Adam Tulcea 9.07
  • CRISTINA RUSU TORCESTI, COMUNA UMBRARESTI 10.07
  • Florian Dumitru Mogosoaia 11.07
  • Eugenia Trofin Mangureni 12.07
  • Marius Craciun Mosesti 13.07
  • Adrian Gabriel Duport Sinaia 14.07
  • GHEORGHE COMAN BUCURESTI 15.07
  • VALENTIN BOGDANEL ION PLOIESTI 16.07
  • Gheorghe Laurentiu David Calarasi 17.07
  • Alexandra Ene Tulcea 18.07
  • Andreea Amarghioalei Catamaresti-Deal 19.07
  • Gheorghe Cladoveanu Pitesti 20.07
  • Nicusor Ovidiu Draghici Braila 21.07
  • Corina Calin Lungesti 22.07
  • Vasile Petrovan Campia Turzii 23.07
  • GETA VULCAN GALATI 24.07
  • Mihaela Florentina Melecciu Lilieci 25.07
  • Robert Cristian Margarint Bucuresti 26.07
  • Eduard Alexandru Stoica Bucuresti 27.07
  • OANA MARIA TANASOIU BOLDESTI - SCAIENI 28.07
  • Valentin Ionut Ispas Izvoarele 29.07
  • Cretu Nelu Ovidiu 30.07
  • Ion Voicila Mioveni 31.07
  • Alexandru Razvan Pater Gura Humorului 1.08
  • Crenguta Daniela Popescu Medgidia 2.08
  • Ciprian Dumitru Pricop Botosani 3.08
  • Virginia Vlad Turnu Magurele 4.08
  • Iordan Ciortan Grindu 5.08
  • Udroiu Lucian Romeo Curtea de Arges 6.08
  • Stan Neacsu Galati 7.08
  • TUNDE KULINYAK SILINDRU 8.08
  • NICOLETA ION CONSTANTA 9.08
  • GELU LUCIAN SIMION ROMAN 10.08
  • MIHAI POPA JIJILA 11.08
  • IOANA CONSTANTIN CALARASI 12.08
  • LUCIAN TEODOR MARC-PAIUSAN BUTENI 13.08
  • GABRIELA ANCA DASCALEAC BOTOSANI 14.08
  • ADRIAN SCHEAU RAMNICU VALCEA 15.08
  • MARCELA ZVORASTEANU BOTOSANI 16.08
  • ELENA SIMINELA STANCIOI TIMISOARA 17.08
  • DORINA VASILE Zarnesti de Slanic 18.08
  • SIMONA CRISTINA SAFTA FALCOIU 19.08
  • IOAN KOCSIS CLUJ NAPOCA 20.08
  • OLIVIA ANGELA CHEBUT TARGU MURES 21.08
  • DIANA RAMONA ARCANA ROTUNDA 22.08
  • BOGDAN CIRLAN CAMPINA 23.08
  • EUGEN NECIU CRAIOVA 24.08
  • SORIN URSAN PASCANI 25.08
  • NICULAE CIOACA GIURGIU 26.08
  • IULIA SEVCENCO BUCURESTI 27.08
  • MIRABELA CARISA MIHES FLORESTI 28.08
  • VASILE IANCU BRAILA 29.08
  • CIPRIAN CALIMAN BACAU 30.08
  • MIREA GHEORGHE BERECHET BUCURESTI 31.08
  • ELENA LILIANA MERLITA LUMINA 1.09